4 i 5 grudnia w związku z Mikołajkami Rada rodziców organizuje wyjście dzieci do sali
zabaw. Koszt 20zł. Proszę dokonywać płatności na konto komitetu rodzicielskiego.
4.12.- idą grupy Misiów i Tygrysków; 5.12.- idą grupy Kangurków i Sów.