Zakończenie Roku Szkolnego 2022/23 odbędzie się:
19.06.23r (poniedziałek):
godz. 15.00 grupa "Misie"
godz. 16.00 grupa "Tygrysy"
20.06.23r (wtorek):
godz.16.00 grupy "Kangury" oraz "Sowy"
Prosimy żeby dzieci były ubrane na galowo.